11design to innowacyjna grupa oferująca kompleksowe usługi z dużym doświadczeniem w kreatywnym projektowaniu graficznym oraz marketingu.

Info:

Warszawska 6/105
66-400 Gorzów Wlkp.
info@11design.pl

Dla kogo jest pakiet muzyczny 11design?

Tworzysz muzykę nie masz głowy do tworzenia grafik, pormocji, animacji na YT? Oferta pakiet muzyczny 11design jest właśnie dla Ciebie! My zajmujemy się całą oprawą graficzną Twojej płyty, a Ty skupiasz się na tym co najważniejsze – tworzeniu muzyki!

 • PAKIET MUZYCZNY
 • 1400
  monthly
 • • Stworzenie projektu okładki (digipack jednołamowy)

  • Stworzenie grafiki nadruku na CD

  • Grafiki na Youtube do wszystkich utworów z płyty

  • Przygotowanie pliku graficznego do druku

  • 100 sztuk fizycznego wydania płyty (digipack jednołamowy w folii)

  • Dostawa kurierska w dowolne miejsce w PL

Co zawiera pakiet muzyczny?

⯈ Stworzenie projektu okładki (digipack jednołamowy)

Przygotowujemy dla Ciebie projekt okładki. Wysyłamy Ci wstepną wersję i potem wspólnie obieramy kierunek w jakim idzie projektowanie. Pierwszy projekt jest gratis! Dobieramy go na podstawie przesłanych przez Ciebie inspiracji, zdjęć, tekstów

⯈ Stworzenie grafiki nadruku na CD

Płyta CD to najważniejszy element całego pakietu. Projektujemy nadruk jaki ma się na niej znaleźć. Nawet jak odbiorca zagubi pudełko, zostanie mu płyta z ważnymi informacjami odnośnie produkcji oraz kwintesencja – muzyka.

⯈ Grafiki na Youtube do wszystkich utworów z płyty

Digital to dziś kluczowy element do promocji Twojej muzyki. W ramach pakietu przygotowujemy dla Ciebie oprawę graficzną do każdego utworu na kanał Youtube. Możemy również przygotować grafiki na inne kanały social media po dodatkowej konsultacji.

⯈ Przygotowanie pliku graficznego do druku

Drukarnia musi otrzymać gotowy plik, któr następnie ląduje na maszynie i jest durkowany, składany i konfekcjonowany (płyty wkładane do pudełka, foliowane)

 

⯈ 100 sztuk fizycznego wydania płyty (digipack w folii)

Wszystkie płyty bezpiecznie pakujemy i nadajemy przesyłką kurierską w dowolne miejsce w Polsce. Robimy to bezpłatnie w ramach pakietu!

 

⯈ Dostawa kurierska w dowolne miejsce w PL

Wszystkie płyty bezpiecznie pakujemy i nadajemy przesyłką kurierską w dowolne miejsce w Polsce. Robimy to bezpłatnie w ramach pakietu!

Czego potrzebujemy aby zrealizować projekt?

Podstawowych informacji o Twoim albumie tj. tracklistę, inspiracje, wszelkie pozdrowienia, teksty które chcesz zamieścić na płycie. Dopiero wtedy zaczynamy prace nad zaprojektowaniem designu.

Przykładowa realizacja

Płyta „No Name LifeStyle” to wspólne dzieło pabianicko-łódzkiego duetu Knaps/Kazet. Nagrana w klasycznym układzie raper/producent. NNLS to muzyczny zapisek pewnego okresu w życiu wspomnianej dwójki. Wykonaliśmy pełną oprawę graficzną cyfrowej oraz analogowej wersji albumu  oraz druk digipacków.

knaps nnls