11design to innowacyjna grupa oferująca kompleksowe usługi z dużym doświadczeniem w kreatywnym projektowaniu graficznym oraz marketingu.

Info:

Warszawska 6/105
66-400 Gorzów Wlkp.
info@11design.pl

Czym jest marketing produktowy?

Na rynku obecnie jest ogromna konkurencja, w związku z czym potencjalny klient lub kontrahent musi wiedzieć czego dokładnie potrzebuje, a najlepiej kojarzyć dany produkt, żeby go kupić. Jako agencja marketingowo-graficzna oferujemy pełną gamę rozwiązań marketingowo – graficznych, które można przypisać do danego produktu.

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją opakowań, doradzamy w zakresie doboru najlepszych rozwiązań w druku (współpracujemy z najlepszymi drukarniami w Polsce, również specjalizującymi się w zakresie produkcji opakowań). Stworzymy dla Państwa karty produktowe, ulotki, logo, przeróżnej formy materiały promocyjne i marketingowe – jednym słowem – wszystko co jest potrzebne, aby dany produkt zapadł w pamięć konsumentów lub przyszłych kontrahentów.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

  • Projektowanie opakowań

Opakowanie produktu należy zaplanować bardzo szczegółowo. Sama szata graficzna to tylko jeden z wielu czynników, które mają wpływ na ostateczny odbiór. Opakowanie musi zostać dobrze zwymiarowane, a następnie przygotowane do druku. Wszytkie tresci, które mają się na nim znajdować trzeba odpowiednio rozmieścić wg zasad dobrego projektowania i estetyki. W zależności od formy pudełka jaką przyjmujemy, niezwykle istotne są również rozwiązania graficzne, które są rozważane jeszcze w fazie planowania.

 

  • Karty produktowe oraz materiałowe

Karta produktowa to “twarz” produktu. Klient lub kontrahent może mieć z nią styczność całkiem przypadkowo (kiedy znajdzie ją np. w internecie lub w postaci wydruku) lub też zupełnie celowo (np. podczas wizyty na targach). Projektujemy karty tak aby jak najlepiej zapoznać potencjalnych kilentów z produktem, jego cechami oraz podświadomie zachęcić do zapamiętania charakterystycznej oprawy graficznej produktu/marki.

 

  • Katalogi produktowe

Katalog reklamowy to bardzo skuteczna forma prezentacji Państwa firmy i całego portfolio jej produktów czy usług. Projektujemy przejrzyste i estetyczne szaty graficzne, które następnie przekształcamy w fizyczną formę katalogu przy użyciu najnowszych technik uszlachetnień druku. Współpraca z najlepszymi drukarniami w Polsce zapewnia najwyższą jakość i w pełni zadowalający efekt finalny.

 

  • Stoiska targowe

Projektujemy proste stoiska wystawiennicze na targach. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, zwracamy uwagę na charakter targów i profili działalności firmy.

Przykładowa realizacja

Tworzysz muzykę nie masz głowy do tworzenia grafik, pormocji, animacji na YT? Oferta pakiet muzyczny 11design jest właśnie dla Ciebie! My zajmujemy się całą oprawą graficzną Twojej płyty, a Ty skupiasz się na tym co najważniejsze – tworzeniu muzyki!