11design to innowacyjna grupa oferująca kompleksowe usługi z dużym doświadczeniem w kreatywnym projektowaniu graficznym oraz marketingu.

Info:

Warszawska 6/105
66-400 Gorzów Wlkp.
info@11design.pl

PAKIET LITE

Startujesz w biznesie? Zapewnij sobie dobre pierwsze wrażenie. Dobra oferta w dobrej cenie to Pakiet LITE: strona wizytówka Twojej firmy, pakiet graficzny, konsultacja – wszystko, co potrzebujesz na dobry początek:

● KONSULTACJA

Zadzwonimy do Ciebie lub zaprosimy do naszego biura na dobrą kawę, aby ustalić telefonicznie szczegóły pakietu oraz współpracy. W pakiecie LITE masz jedną rozmowę z nami gratis!

● STRONA WIZYTÓWKA

Wykonujemy prostą stronę główną, która jest przewijana i zawiera podstawowe informacje nt. Twojego biznesu. Wykorzystujemy grafiki dostarczane przez Klienta lub darmową fotografię stockową. Zdjęcia z komercyjnych banków zdjęć są dodatkowo płatne zgodnie z cennikiem portalu sprzedającego.

  • Domena i Serwer (rok)
  • 1 konto pocztowe na Twojej domenie
  • Strona przyjazna dla wyszukiwarek
  • Responsywny szablon strony, dostosowujący się do rozdzielczości urządzenia na jakim jest oglądana
  • 1 do 3 podstron

● PAKIET GRAFICZNY

W skład usługi wchodzą 3 nieskomplikowane prace projektowe – projekty od wizytówki, poprzez bannery, aż po katalog Twoich usług lub produktów.

PAKIET FACEBOOK LITE

Stworzenie profilu na Facebooku i Google+
12 wpisów na Facebooku i Google+
3 artykuły tematyczne
3 Grafiki
1 Infografika

Szczegóły oferty:

Stworzenie profilu na Facebooku

Stworzenie lub modyfikacja profilu na Facebooku. Zdjęcie profilowe, tło (motyw), informacja o firmie oraz galeria lub pokaz zdjęć.

12 Wpisów na Facebooku i Google+ w miesiącu

Przygotowanie materiałów do wpisów i ich publikacja we wskazanym przez Klienta terminie.

3 artykuły tematyczne:

3 Unikalne artykuły na zadany temat napisany przez zawodowego copywritera. Objętość każdego artykułu wyniesie około 2000 znaków ze spacjami.

3 Grafiki

3 Grafiki komputerowe przygotowane w oparciu o zakupione na potrzeby projektu grafiki lub zdjęcia, do wykorzystania na Facebooku lub stronie internetowej.

Infografika

Przedstawione w formie graficzno-tekstowej dane statystyczne, dostarczone przez Klienta.

Audyt marketingowy dla działań w internecie:

W pierwszym miesiącu współpracy przedstawiamy analizę dotychczasowej aktywności marketingowej i promocyjnej w Internecie, oraz wnioski i wstępne propozycje dalszych działań.

Dodatkowe korzyści przy nieprzerwanej kontynuacji:

Co 3 miesiące kontynuacji pakietu, przeprowadzany jest audyt badający wskaźniki efektywności.