11design to innowacyjna grupa oferująca kompleksowe usługi z dużym doświadczeniem w kreatywnym projektowaniu graficznym oraz marketingu.

Info:

Warszawska 6/105
66-400 Gorzów Wlkp.
info@11design.pl

11design - agencja kreatywna - Grafika, Reklama, Strony internetowe Gorzów Wielkopolski
  /  11design-Brand   /  Projekt i druk wizytówek

Projekt i druk wizytówek

Mamy przyjemność powitać kolejnego Klienta, który dołączył do nas, a jest nim Centrum Materiałów Wykończeniowych Janiszewski z miasta Kołobrzeg. Obecnie dla Klienta przygotowaliśmy pakiet całej identyfikacji wizualnej m.in. wizytówki w różnej konfiguracji, ulotki i foldery. Wizytówki to nieodłączny punkt identyfikacji wizualnej. Zaprojektowaliśmy dziesiątki projektów wraz ze zleceniem ich do druku. Przy każdym projekcie wizytówek staramy się uwzględnić wszystkie potrzeby Klienta oraz sami wychodzimy z inicjatywą i proponujemy design. Projektujemy wszelkiego rodzaju wizytówki od klasycznych w rozmiarze 90 x 50 mm, 85 x 50 mm po rozkładane i kwadratowe.

Oferujemy atrakcyjną cenę wydruku wizytówek we wszystkich możliwych dostępnych konfiguracjach i uszlachetnieniach. Niezwykłą popularnością cieszą się standardowe wizytówki na papierze kreda mat 350g. Koszt wydruku przykładowo takich wizytówek dla ilości 500 sztuk to tylko 69 zł netto, a termin realizacji 2-3 dni robocze. Oferujemy również nowoczesne wizytówki powlekane folią soft touch z lakierem wybiórczym UV.

Zapraszamy do współpracy.