11design to innowacyjna grupa oferująca kompleksowe usługi z dużym doświadczeniem w kreatywnym projektowaniu graficznym oraz marketingu.

Info:

Warszawska 6/105
66-400 Gorzów Wlkp.
info@11design.pl

11design - agencja kreatywna - Grafika, Reklama, Strony internetowe Gorzów Wielkopolski
  /  11design-Brand   /  Projekt okładki – “peno – aparat jednorazowy”

Projekt okładki – “peno – aparat jednorazowy”

Tworzymy przeróżne projekty graficzne. Wśród nich znajdują się np. projekt digipacka, projekt okładki, grafika muzyczna, projetk grafiki na płytę cd. W poniższej realizacji przedstawiamy projekt i przygotowanie do druku płyty gorzowskiego artysty – Peno. Jego płyta “peno – aparat jednorazowy” (zapis oryginalny) to najnowsze dzieło muzyczne w formie mixtape’u. Do całości zostały wykonane grafiki na youtube do poszczególnych utworów znajdujących sie na płycie.

Polecamy odsłuch, gościnnie pojawa się gorzowski artysta DJ Nambear. Projekt okładki płyty został wykonany częściowo z materiałów dostarczonych przez Klienta. Jeżeli jesteś zainteresowany takim działaniem jak projektowanie okładek to pisz śmiało do nas 🙂 Z przyjemnością sprostamy Twoim wymaganiom. Wykonujemy także projekty graficzne dla muzyków, którzy reprezentują nie tylko Gorzów Wielkopolski. Działamy na terenie całej Polski.