11design to innowacyjna grupa oferująca kompleksowe usługi z dużym doświadczeniem w kreatywnym projektowaniu graficznym oraz marketingu.

Info:

Warszawska 6/105
66-400 Gorzów Wlkp.
info@11design.pl

11design - agencja kreatywna - Grafika, Reklama, Strony internetowe Gorzów Wielkopolski
  /  11design-Brand   /  Naming – dobra nazwa to podstawa.

Naming – dobra nazwa to podstawa.

Zaczynając budowanie strategii i wizerunku marki zazwyczaj zaczyna się od najprostszej rzeczy – wymyślenia tego jaką nazwę dać firmie? No właśnie…czy to na pewno najprostszy krok na drodze do rozwoju własnej działalności? Najważniejsza jest świadomość tego jak ważna jest nazwa marki, którą tworzymy. Jej dobry wizerunek wpływa w kluczowym stopniu na to jak będzie odbierana przez potencjalnych klientów i jak wpłynie na ich decyzje zakupowe.

Wiele osób wymyśla nazwę firmy na poczekaniu, bez większego namysłu i sensu. Kłopotliwa staje się potem na przykład odpowiednia strategia rozwoju marki. Najważniejsze żeby nazwa firmy lub nazwa produktu zachowała kilka podstawowych zasad – była oryginalna, adekwatna do branży, spójna i najlepiej uniwersalna.

11design to agencja graficzna, która zajmuje się również usługa naming Gorzów Wielkopolski. Wymyślamy nazwy dla przeróżnych inicjatyw, produktów czy biznesów. Zobacz nasze przykładowe realizacje.

 

www.superlativez.pl

www.audiofolder.pl

www.skyboard24.com

Sklepy internetowe